Ptt Kargo Konya Seydişehir Şubesi

Seydişehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Seydişehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Konya Seydişehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 332 582 22 21
iconmt2Adres : Hacı Seyit Ali Mahallesi Hürriyet Caddesi 204 Sokak No:20 KONYA
Ptt Kargo Seydişehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Seydişehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Seydişehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Seydişehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Seydişehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.