Ptt Kargo Kırklareli Ahmetbey Şubesi

Ahmetbey Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ahmetbey şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kırklareli Ahmetbey kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 288 423 23 90
telefon0 288 423 23 90
iconmt2Adres : Gündoğu Mahallesi Atatürk Caddesi Ara Sokak No:1 Lüleburgaz - KIRKLARELİ
haritaGündoğu Mahallesi Atatürk Caddesi Ara Sokak No:1 Lüleburgaz - KIRKLARELİ


Ptt Kargo Ahmetbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ahmetbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ahmetbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ahmetbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ahmetbey şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.