Ptt Kargo Kırklareli Lüleburgaz Şubesi

Lüleburgaz Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Lüleburgaz şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kırklareli Lüleburgaz kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 288 417 17 29
iconmt2Adres : Yılmaz Mahallesi Edirne Caddesi Eski Ptt Sokak No:38 KIRKLARELİ
Ptt Kargo Lüleburgaz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Lüleburgaz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Lüleburgaz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Lüleburgaz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Lüleburgaz şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.