Ptt Kargo Kırklareli İğneada Şubesi

İğneada Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo İğneada şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kırklareli İğneada kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 288 692 23 80
iconmt2Adres : Yeni Mah İğneada Caddesi Hoca Ahmet Yesevi Sokak No:1 Demirköy - KIRKLARELİ
Ptt Kargo İğneada şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İğneada şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo İğneada şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İğneada şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İğneada şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.