Ptt Kargo Kırklareli Babaeski Şubesi

Babaeski Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Babaeski şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kırklareli Babaeski kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 288 512 19 18
iconmt2Adres : Gazi Kemal Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No:1 Babaeski - KIRKLARELİ
Ptt Kargo Babaeski şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Babaeski şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Babaeski şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Babaeski şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kırklareli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Babaeski şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.