Ptt Kargo İzmir Gültepe Şubesi

Gültepe Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gültepe şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Gültepe kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 232 457 52 45
iconmt2Adres : Mıllet Mahallesi Samsun Caddesi 2526 Sokak No:19/7 Konak - İZMİR
Ptt Kargo Gültepe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gültepe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gültepe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gültepe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gültepe şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.