Ptt Kargo İzmir Bornova Dağıtım Şubesi

Bornova Dağıtım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bornova Dağıtım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Bornova Dağıtım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 232 461 13 23
iconmt2Adres : Adalet Mahallesi Manas Caddesi No:1 İZMİR
Ptt Kargo Bornova Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bornova Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bornova Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bornova Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bornova Dağıtım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.