Ptt Kargo İzmir Balçova Şubesi

Balçova Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Balçova şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Balçova kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 232 259 03 13
iconmt2Adres : Onur Mahallesi Sarmaşık Caddesi 2.Hayit Sokak No:8/A İZMİR
Ptt Kargo Balçova şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Balçova şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Balçova şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Balçova şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Balçova şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.