Ptt Kargo İzmir Bayraklı Şubesi

Bayraklı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bayraklı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Bayraklı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 232 306 1818
iconmt2Adres : Adalet Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi No:42/A Bayraklı - İZMİR
Ptt Kargo Bayraklı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bayraklı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bayraklı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bayraklı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bayraklı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.