Ptt Kargo Hatay Reyhanlı Şubesi

Reyhanlı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Reyhanlı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Hatay Reyhanlı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 326 413 84 85
iconmt2Adres : Yeni Mahallesi Atatürk Caddesi No:8/A Reyhanlı - HATAY
Ptt Kargo Reyhanlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Reyhanlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Reyhanlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Reyhanlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Reyhanlı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.