Ptt Kargo Hatay Dörtyol Şubesi

Dörtyol Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Dörtyol şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Hatay Dörtyol kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 326 712 18 44
iconmt2Adres : Numune Evler Mahallesi İnönü Caddesi No:81 Dörtyol - HATAY
Ptt Kargo Dörtyol şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Dörtyol şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Dörtyol şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Dörtyol şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Dörtyol şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.