Ptt Kargo Hatay Kırıkhan Şubesi

Kırıkhan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kırıkhan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Hatay Kırıkhan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 326 344 66 33
iconmt2Adres : Kurtuluş Mahallesi Kanatlı Caddesi No:4 Kırıkhan - HATAY
Ptt Kargo Kırıkhan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kırıkhan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kırıkhan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kırıkhan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kırıkhan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.