Ptt Kargo Hatay İskenderun Şubesi

İskenderun Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo İskenderun şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Hatay İskenderun kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 326 614 40 99
iconmt2Adres : Barbaros Mahallesi İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi No:25 İskenderun - HATAY
Ptt Kargo İskenderun şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İskenderun şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo İskenderun şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İskenderun şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Hatay Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İskenderun şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.