Mng Kargo Tekirdağ Şubesi

Tekirdağ Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Tekirdağ şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 06 06
iconmt2Adres : 100 Yıl Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi A Blok No:3-4 TEKİRDAĞ
Mng Kargo Tekirdağ şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Tekirdağ şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Tekirdağ şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Tekirdağ şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tekirdağ şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.