Mng Kargo Tekirdağ Ali Paşa Şubesi

Ali Paşa Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Ali Paşa şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ Ali Paşa kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (282) 652 04 88
iconmt2Adres : Reşadiye Mahallesi Mandıracı Caddesi Şehit Teğmen Eroğlu Sokak Başlar Apartmanı No:2 Çorlu - TEKİRDAĞ
Mng Kargo Ali Paşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Ali Paşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Ali Paşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Ali Paşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ali Paşa şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.