Mng Kargo Tekirdağ Defacto Şubesi

Defacto Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Defacto şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ Defacto kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 1111111111
iconmt2Adres : Kazım Karabekir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Karaağaç Kapaklı - TEKİRDAĞ
Mng Kargo Defacto şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Defacto şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Defacto şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Defacto şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Defacto şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.