Mng Kargo Tekirdağ Kapaklı Şubesi

Kapaklı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Kapaklı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ Kapaklı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (282) 726 92 89
iconmt2Adres : İnönü Mahallesi Eyüpoğlu Caddesi No:22/A Kapaklı - TEKİRDAĞ
Mng Kargo Kapaklı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Kapaklı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Kapaklı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Kapaklı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Mng Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kapaklı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.