Kargokar Kargo İstanbul Güngören Şubesi

Güngören Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Kargokar Kargo Güngören şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Güngören kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 643 82 75
telefon0 212 643 82 75
iconmt2Adres : Sanayi Mahallesi Yeşilyurt Sokak No:7/B Güngören - İSTANBUL
haritaSanayi Mahallesi Yeşilyurt Sokak No:7/B Güngören - İSTANBUL


Kargokar Kargo Güngören şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Güngören şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Kargokar Kargo Güngören şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Güngören şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Güngören şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.