Kargokar Kargo İstanbul Altınşehir Şubesi

Altınşehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Kargokar Kargo Altınşehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Altınşehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 678 40 02
telefon0 212 678 40 02
iconmt2Adres : Yarımburgaz Mah. İstanbul Cad. Veziroğlu Tesisleri İSTANBUL
haritaYarımburgaz Mah. İstanbul Cad. Veziroğlu Tesisleri İSTANBUL


Kargokar Kargo Altınşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Altınşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Kargokar Kargo Altınşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Altınşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Altınşehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.