Kargokar Kargo İstanbul Yenibosna Şubesi

Yenibosna Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Kargokar Kargo Yenibosna şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Yenibosna kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 654 30 25
telefon0 212 654 30 25
iconmt2Adres : Halkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi Güleç Sokak No:12 Halkalı - İSTANBUL
haritaHalkalı Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi Güleç Sokak No:12 Halkalı - İSTANBUL


Kargokar Kargo Yenibosna şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Yenibosna şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Kargokar Kargo Yenibosna şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Yenibosna şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yenibosna şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.