Kargokar Kargo İstanbul Avcılar Şubesi

Avcılar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Kargokar Kargo Avcılar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Avcılar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 690 74 80
telefon0 212 690 74 80
iconmt2Adres : Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Orhangazi Caddesi Lale Sokak No:79/A Parseller Avcılar - İSTANBUL
haritaMustafa Kemal Paşa Mahallesi Orhangazi Caddesi Lale Sokak No:79/A Parseller Avcılar - İSTANBUL


Kargokar Kargo Avcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Avcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Kargokar Kargo Avcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Kargokar Kargo Avcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Kargokar Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Avcılar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.