Aras Kargo İstanbul Esenyurt Şubesi

Esenyurt Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Esenyurt şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Esenyurt kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 25 52
iconmt2Adres : Yenikent Mahallesi 669 Sokak No:3 / A Esenyurt - İSTANBUL (Kapanmış Şube)
Aras Kargo Esenyurt şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Esenyurt şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Esenyurt şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Esenyurt şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Esenyurt şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.