Aras Kargo İstanbul Bahçeşehir Şubesi

Bahçeşehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Bahçeşehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Bahçeşehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 25 52
iconmt2Adres : Süleymen Demirel Cad. Semerkant İş Merkezi No:1 Esenkent (Kapanmış Şube)
Aras Kargo Bahçeşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Bahçeşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Bahçeşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Bahçeşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bahçeşehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.