Aras Kargo İstanbul Boğaziçi Trans Şubesi

Boğaziçi Trans Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Boğaziçi Trans şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Boğaziçi Trans kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 549 781 87 39 - 0 549 782 11 32
iconmt2Adres : Ayazağa Göller Çayırı Cendere Mevkii Maslak - İSTANBUL
Aras Kargo Boğaziçi Trans şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Boğaziçi Trans şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Boğaziçi Trans şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Boğaziçi Trans şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Boğaziçi Trans şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.