Aras Kargo İstanbul Ataşehir Şubesi

Ataşehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Aras Kargo Ataşehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Ataşehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 25 52
iconmt2Adres : Sedef Caddesi 36 Ada Ata:2 / 2 No:13 Ataşehir - İstanbul (Kapanmış Şube)
Aras Kargo Ataşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Ataşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Aras Kargo Ataşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Aras Kargo Ataşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Aras Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ataşehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.