UPS Kargo Gaziantep İpekyolu Şubesi

İpekyolu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo İpekyolu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep İpekyolu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 444 00 33
iconmt2Adres : Güvenevler Mahallesi Ahmet Yusevi Caddesi No:16 Nazlı Apartmanı Altı No:10 GAZİANTEP
UPS Kargo İpekyolu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo İpekyolu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo İpekyolu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo İpekyolu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İpekyolu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.