UPS Kargo Gaziantep Başpınar Şubesi

Başpınar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Başpınar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep Başpınar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 444 00 33
iconmt2Adres : 3. Organize Sosyal Tesisler C Blok No:10 GAZİANTEP
UPS Kargo Başpınar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Başpınar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Başpınar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Başpınar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Başpınar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.