UPS Kargo Gaziantep Ayıntap Şubesi

Ayıntap Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Ayıntap şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep Ayıntap kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 323 02 22
iconmt2Adres : İncipınar Mahallesi 3 Nolu Sokak Aksoy Apartmanı Şehitkamil - GAZİANTEP
UPS Kargo Ayıntap şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Ayıntap şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Ayıntap şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Ayıntap şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

UPS Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ayıntap şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.