Ptt Kargo Zonguldak Türkali Şubesi

Türkali Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Türkali şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Zonguldak Türkali kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 372 225 74 67
iconmt2Adres : İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No:1 Filyos - ZONGULDAK
Ptt Kargo Türkali şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Türkali şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Türkali şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Türkali şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Türkali şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.