Ptt Kargo Zonguldak Kilimli Şubesi

Kilimli Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kilimli şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Zonguldak Kilimli kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 372 265 31 02
iconmt2Adres : Atatürk Mahallesi Gençlik Caddesi No:14 Kilimli - ZONGULDAK
Ptt Kargo Kilimli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kilimli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kilimli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kilimli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kilimli şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.