Ptt Kargo Zonguldak Karadeniz Ereğli Şubesi

Karadeniz Ereğli Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Karadeniz Ereğli şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Zonguldak Karadeniz Ereğli kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 372 316 14 15
iconmt2Adres : Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi No:32/1 Ereğli - ZONGULDAK
Ptt Kargo Karadeniz Ereğli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karadeniz Ereğli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Karadeniz Ereğli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karadeniz Ereğli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Zonguldak Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karadeniz Ereğli şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.