Ptt Kargo Manisa Adnan Menderes Şubesi

Adnan Menderes Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Adnan Menderes şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Manisa Adnan Menderes kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 236 235 18 15
iconmt2Adres : Adnan Menderes Mahallesi Turgutlu Caddesi No:4 MANİSA
Ptt Kargo Adnan Menderes şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adnan Menderes şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Adnan Menderes şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adnan Menderes şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Adnan Menderes şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.