Ptt Kargo Manisa Turgutlu Şubesi

Turgutlu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Turgutlu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Manisa Turgutlu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 236 313 14 80
iconmt2Adres : Turan Mahallesi Baltacı Mahmut Caddesi No:51 Turgutlu - MANİSA
Ptt Kargo Turgutlu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Turgutlu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Turgutlu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Turgutlu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Turgutlu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.