Ptt Kargo Manisa Gördes Şubesi

Gördes Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gördes şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Manisa Gördes kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 236 547 14 80
iconmt2Adres : Adnan Menderes Mahallesi Şehit Özgür Artun Caddesi Zafer Sokak No:143/A MANİSA
Ptt Kargo Gördes şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gördes şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gördes şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gördes şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Manisa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gördes şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.