Ptt Kargo Kıbrıs Lefkoşe Şubesi

Lefkoşe Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Lefkoşe şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kıbrıs Lefkoşe kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 392 227 58 73
iconmt2Adres : Lefkoşe Mahallesi Gazimagosa - KIBRIS
Ptt Kargo Lefkoşe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Lefkoşe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Lefkoşe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Lefkoşe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Lefkoşe şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.