Ptt Kargo Kıbrıs Değirmenlik Şubesi

Değirmenlik Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Değirmenlik şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kıbrıs Değirmenlik kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 392 721 33 26
iconmt2Adres : Değirmenlik Mah. Gazimagosa - KIBRIS
Ptt Kargo Değirmenlik şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Değirmenlik şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Değirmenlik şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Değirmenlik şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Değirmenlik şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.