Ptt Kargo Kıbrıs Çamlıbel Şubesi

Çamlıbel Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çamlıbel şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kıbrıs Çamlıbel kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 392 721 33 26
iconmt2Adres : Çamlıbel Mahallesi Gazimagosa - KIBRIS
Ptt Kargo Çamlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çamlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çamlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çamlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kıbrıs Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çamlıbel şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.