Ptt Kargo Gaziantep Şahinbey Şubesi

Şahinbey Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Şahinbey şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep Şahinbey kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 338 35 25
telefon0 342 338 35 25
iconmt2Adres : Merkezi Öğretmenevleri Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 1/B Şahinbey - GAZİANTEP
haritaMerkezi Öğretmenevleri Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 1/B Şahinbey - GAZİANTEP


Ptt Kargo Şahinbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Şahinbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Şahinbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Şahinbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Şahinbey şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.