Ptt Kargo Gaziantep Posta İşletme Merkezi (Pim) Şubesi

Posta İşletme Merkezi (Pim) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep Posta İşletme Merkezi (Pim) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 321 67 25
telefon0 342 321 67 25
iconmt2Adres : Budak Mahallesi Maraşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:106 Şehitkamil - GAZİANTEP
haritaBudak Mahallesi Maraşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:106 Şehitkamil - GAZİANTEP
Ptt Kargo Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Posta İşletme Merkezi (Pim) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.