Ptt Kargo Gaziantep İbrahimli Şubesi

İbrahimli Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo İbrahimli şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep İbrahimli kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 341 77 02
telefon0 342 341 77 02
iconmt2Adres : Batıkent Mahallesi Kürşat Tüz Bulvarı No:1/A Ş.Kamil Şehitkamil - GAZİANTEP
haritaBatıkent Mahallesi Kürşat Tüz Bulvarı No:1/A Ş.Kamil Şehitkamil - GAZİANTEP


Ptt Kargo İbrahimli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İbrahimli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo İbrahimli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İbrahimli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İbrahimli şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.