Ptt Kargo Elazığ Hükümet Konağı Şubesi

Hükümet Konağı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Elazığ Hükümet Konağı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 424 218 57 44
iconmt2Adres : Kültür Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat 1 Merkez - ELAZIĞ
Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Hükümet Konağı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.