Ptt Kargo Elazığ Elazığ Dağıtım Şubesi

Elazığ Dağıtım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Elazığ Dağıtım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Elazığ Elazığ Dağıtım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 424 212 79 88
iconmt2Adres : Akpınar Mah. General Abdullah Alpdoğan Cad. No:65
Ptt Kargo Elazığ Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Elazığ Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Elazığ Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Elazığ Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Elazığ Dağıtım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.