Ptt Kargo Elazığ Çaydaçıra Şubesi

Çaydaçıra Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çaydaçıra şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Elazığ Çaydaçıra kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 424 502 10 70
iconmt2Adres : Çaydaçıra Mah. Hacı Ömer Bilginoğlu Cad. Baranevleri B Blok No: 70B Merkez/Elazığ
Ptt Kargo Çaydaçıra şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çaydaçıra şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çaydaçıra şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çaydaçıra şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Elazığ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çaydaçıra şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.