Ptt Kargo Diyarbakır Tıp Fakültesi Şubesi

Tıp Fakültesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Tıp Fakültesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Tıp Fakültesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 412 248 84 86
telefon0 412 248 84 86
iconmt2Adres : Kıtbıl Mahallesi Dicle Üniversitesi Kampüsü Sur - DİYARBAKIR
haritaKıtbıl Mahallesi Dicle Üniversitesi Kampüsü Sur - DİYARBAKIR
Ptt Kargo Tıp Fakültesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tıp Fakültesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Tıp Fakültesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tıp Fakültesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tıp Fakültesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.