Ptt Kargo Diyarbakır Posta İşletme ve Dağıtım Şubesi

Posta İşletme ve Dağıtım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Posta İşletme ve Dağıtım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Posta İşletme ve Dağıtım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 412 252 59 74
telefon0 412 252 59 74
iconmt2Adres : Fırat Mahallesi Urfa Bulvarı Kayapınar/Diyarbakır
haritaFırat Mahallesi Urfa Bulvarı Kayapınar/Diyarbakır
Ptt Kargo Posta İşletme ve Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşletme ve Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Posta İşletme ve Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşletme ve Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Posta İşletme ve Dağıtım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.