Ptt Kargo Diyarbakır Bağcılar Şubesi

Bağcılar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bağcılar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Bağcılar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 412 502 63 29
iconmt2Adres : Bağcılar Mh. Qamişlo Blv. Bağlar/Diyarbakır
Ptt Kargo Bağcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bağcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bağcılar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.