Ptt Kargo Diyarbakır Gökkuşağı Şubesi

Gökkuşağı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gökkuşağı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Gökkuşağı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 412 290 41 27
telefon0 412 290 41 27
iconmt2Adres : Bağcılar Mah. Evrim Alataş Cad. Bağlar Diyarbakır
haritaBağcılar Mah. Evrim Alataş Cad. Bağlar Diyarbakır


Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gökkuşağı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.