Ptt Kargo Diyarbakır Bağlar Polis Okulu Şubesi

Bağlar Polis Okulu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bağlar Polis Okulu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Diyarbakır Bağlar Polis Okulu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 412 234 93 82
telefon0 412 234 93 82
iconmt2Adres : Şeyhşamil Mahallesi Medine Bulvarı No:6/C Bağlar - DİYARBAKIR
haritaŞeyhşamil Mahallesi Medine Bulvarı No:6/C Bağlar - DİYARBAKIR
Ptt Kargo Bağlar Polis Okulu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağlar Polis Okulu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bağlar Polis Okulu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağlar Polis Okulu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Diyarbakır Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bağlar Polis Okulu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.