Ptt Kargo Bartin Bartın Şubesi

Bartın Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bartın şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bartin Bartın kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 378 227 14 15
iconmt2Adres : Kırtepe Mahallesi Ahçeloğlu Sokak No:4 Merkez - BARTIN
Ptt Kargo Bartın şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bartın şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bartın şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bartın şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bartın şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.