Ptt Kargo Bartin Çakraz Şubesi

Çakraz Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çakraz şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bartin Çakraz kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 378 335 64 32
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Çakrazşeyhler BARTIN
Ptt Kargo Çakraz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çakraz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çakraz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çakraz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çakraz şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.